2017

 


 
29 november 
30 november
1-2 december 
20.00 uur 

Lucent danstheater 
Den Haag 
Nederlands Dans Theater 
Young talent project 
Rik Kuppen, piano
 
26 november
15.00 uur 
Grote Kerk, Vianen
Nieuwegeins Amateur Symfonieorkest
Pianoconcert Robert Schumann
Rik Kuppen, piano
  
 
19 november
11.00 uur  
Kasteel Oud Wassenaar
Wassenaar 
Ensemble de Formule
BLoch, Rachmaninov, Dvorák
 
 
18 november
20.00 uur  

Nicolaaskerk, Nieuwegein 
Nieuwegeins Amateur Symfonieorkest 
Pianoconcert Robert Schumann
Rik Kuppen, piano
 
  12 november 
De Uylenburgh
Amsterdam 

Ensemble de Formule
 
5 novemver
10.00 uur  
Papagenohuis 
Laren 

Ensemble de Formule 
 
29 oktober
12.00 uur  
Koninklijk conservatorium 
Den Haag 
Masterclass Johannes Meissl 
Brahms Piano kwintet 

 
28 oktober
20.15 uur  
Franse Kerk, Voorburg 
Kamerkoor Ad Novum
O.l.v. Peter van der Leeuw 
Rik Kuppen, piano

  6 oktober Zuiderzeetheater Scheveningen
Starter residentieorkest 
Rik Kuppen, piano 
Tanja Trede, altviool 
Tom van Lent, cello

Leos Janacek,

Uit de cyclus: 

Op een overwoekerd pad 
1. Naše večery -- Onze avonden 
2. Lístek odvanutý -- Een weggewaaid blad

Brahms trio voor klarinet en cello op. 114 
deel I en III

 
29 september 
19.45 uur
 
Zuiderzeetheater Scheveningen
Starter residentieorkest 
Rik Kuppen, piano 
Laura Lunansky, viool 
Jelmer de Moed, klarinet 
Muziek van Katsjatoerian, Ives, Milhaud

 
22 september
20.15 uur 
Luthers-Evangelische kerk Apeldoorn
Rik Kuppen, piano 
Pieter de Koe, cello 
Isobel Warmelink, viool 
Schubert, pianotrio no. 1

 
14 juni
19.30 uur
 
Koninklijk conservatorium Den Haag
Schönbergzaal
 
 
 
Masterrecital
L. van Beethoven, Sonate no. 11 op. 2
I. Stravinsky, Sonata pour piano
S. Rachmaninoff, Variations on a theme of Chopin op. 22 
 
 
4 juni
14.00 uur
Emile van Leenen Piano's Leiden
Leidse Hofjesconcerten
 
L. van Beethoven, Sonata no. 11 op. 2
I. Stravinsky, Soanata pour piano
S. Rachmaninoff,  Variations on a theme of Chopin op. 22

 
6 mei
15.30 uur
Preview Internationaal kamermuziekfestival
Centrale bibliotheek
Den Haag

Mozart – Uit pianosonate in A KV 331: Rondo allla Turca
Haydn – uit Pianotrio in G Gypsy: Finale: Rondo all' Ungherese – presto
Melartin – uit String Trio: deel II – Andante Funèbre (The New String Trio)
Vivaldi – Uit concerto in a RV 445: deel 2 voor fluit en strijkers
Carcano – fluit (blaasgeluiden) en piano
Cras – uit Trio a Cordes: deel III – Animé (The New String Trio)

 

Musici: Eva Stegeman (viool), Ilonka Kolthof (fluit & piccolo), Rik Kuppen (piano). En The New String Trio (finalisten Grote Kamermuziek Prijs): Eva de Vries (viool), Joosep Ahun (altviool), Aleix Sasa (cello)

 
17 maart
20.00 uur
Lenteconcert Dorpskerk
Capelle a/d IJssel
Van Mieris trio
Haydn, Schubert
 
 
1 februari
Besloten 
Kunst in de kamer Rotterdam
Van Mieris trio
J. Haydn, Pianotrio Hob. XV:27 in C
J. Haydn, Pianotrio Hob. XV:31 in Es 
J. Haydn, Jacob's dream - allegro 
E. Bloch, three nocturnes 
L. van Beethoven, Pianotrio op. 70 nr. 2 in Es

 
8 januari
20.00 uur 

Kasteel Tongelaar Mill 
J. Haydn, Pianosonate Hoboken XVI:21 in C 
L. Janacek, On an overgrown path 
J.S. Bach, Prelude & Fuga XI in F
S. Rachmaninoff, 22 Variaties op een thema van F. Chopin (opus 22)

  2016
   
 
27 november
15.30 uur 
Theo Driessen Instituut
Helmond 
Brahms Variationen über ein Thema von Schumann, opus 9
Janácek, On an overgrown path, deel 1
Bach, prelude en fuga 
 
Rachmaninoff, variaties op een thema van Chopin opus 22

 
18 november
12.30 uur 
De Nieuwe Kerk 
Den Haag
S. Rachmaninoff 
Chopin Variaties Op. 22 
Rik Kuppen, piano 


  11 november
Oostenrijkse Ambassade
Den Haag 
Muziek van Alban Berg 
Rik Kuppen, piano 
klarinet 
zang

  6 november 12.30 uur
Sociëteit Vereeniging
Haarlem 

Po zarostlém chodníčku, L. Janacek


  23 oktober 11.30 uur
Papagenohuis
Laren
Rik Kuppen, piano
Haejin Park, viool
Michiel Wittink, altviool
Trio's van o.a. Bach, Schubert, Beethoven, Halvorden
 
 
11 oktober
Middag 
Koninklijk Conservatorium Den Haag 
Arnold Schönbergzaal 

Masterclass Ronald Brautigam
 
28 september
20.15 uur 
Koorenhuis Den Haag
Van Mieris trio: 
Rik Kuppen, piano
Olfje van der Klein, viool
Rogier Tamminga, cello
Trio's van Haydn, Beethoven, Franck

 
25 september
14.00/16.00 uur 
Tarwekamp Den Haag
Ihkv Open Atelierroute 
Van Mieris trio: 
Rik Kuppen, piano
Olfje van der Klein, viool
Rogier Tamminga, cello

 
18 september
19.00 uur 
Amstelkerk 
Amsterdam

Masterclass Igor Roma 
 
18 september 
15.00 uur
Protestantse kerk 
Zandvoort
Van Mieris trio: 
Rik Kuppen, piano
Olfje van der Klein, viool
Rogier Tamminga, cello
Trio's van o.a. Beethoven en Haydn
 
 
Rik Kuppen, solo piano 

 
10 september
12.00/13.00
14.00/15.00 uur 

Raad van State, Den Haag 
Ihkv Open Monumentendag 
Rik Kuppen, piano
Jelmer de Moed, klarinet
Laura Lunansky, viool

  20 t/m 28 juli  Teatro Filharmonico Verona
Masterclasses Naum Grubert 
Moment Musicaux, F. Schubert
Schumann variaties op. 9, J. Brahms
Scherzo op. 4, J. Brahms

 
15 juni
15.30 u 
Koninklijk Conservatorium Den Haag 
Arnold Schönbergzaal 

Masterpresentatie piano

 
 
11 juni
15.00 u 
Franse Kerk Voorburg 

Van Mieris trio 
In samenwerking met kamerkoor Ad Novum
Beethoven en Dvorak
 

  16 tot 22 mei
Grafenegg muziekfestival 
Wenen 
Van Mieris trio: 
Rik Kuppen, piano
Olfje van der Klein, viool
Rogier Tamminga, cello

  7 - 12 mei Tournee Slovenië en Kroatië 
Rik Kuppen, piano
Jelmer de Moed, klarinet
Laura Lunansky, viool
 
 
3 mei
12.30 u 
De Nieuwe Kerk
Den Haag 
O.a. stukken van Brahms en Prokofiev


 
17 april
11.30 u
Conservatorium 
Den Haag

Bartok sonate voor 2 piano's en percussie
 
15 april
19.45 u
Diamanttheater 
Den Haag 

Van Mieris trio: 
Rik Kuppen, piano
Olfje van der Klein, viool
Rogier Tamminga, cello
O.a. Beethoven, Abrahamsen 

  17 maart 
Conservatorium
Den Haag 
Masterclass Johannes Meissl
Van Mieris trio: 
Rik Kuppen, piano
Olfje van der Klein, viool
Rogier Tamminga, cello
Beethoven

 
12 maart
15.00 u
Triumfatorkerk
Den Haag
Jonathan van Ijzerlooij, cello
Rik Kuppen, piano
Ludwig van Beethoven (1770-1827)
-Sonata no. 1 op. 5 no. 1
Claude Debussy (1862-1918)
-Sonata 
Frédéric Chopin (1810-1849)
-Sonata op. 65
Astor Piazolla
-Le grand tango


2015


       
 
30 december
16.00 u
19.00 u
20.30 u 
Johanneskerk
Laren
Van Mieris trio
Olfje van der Klein, viool
Rogier Tamminga, cello
Rik Kuppen, piano
2e pianotrio Beethoven
4e pianotrio Dvorak

 
 
14 december
12.45 u 
Radboud universiteit
Nijmegen 
Maarten Stevens, zang
Rik Kuppen, piano
Liederen Schumann 
Liederen Schubert


 
13 december
16.00 u
De Nieuwekerk
Den Haag 
Pianotrio
Olfje van der Klein, viool
Rogier Tamminga, cello
Rik Kuppen, piano
Traumlieder Hans Abrahamsen 

 
 
12 december
16.00 u 
Ministerie van Financiën
Den Haag 
Pianotrio
Olfje van der Klein, viool
Rogier Tamminga, cello
Rik Kuppen, piano
Traumlieder Hans Abrahamsen

 
 
10 december
19.30 u
Koninklijk Conservatorium, studio 1
Den Haag
Pianotrio
Olfje van der Klein, viool
Rogier Tamminga, cello
Rik Kuppen, piano
Traumlieder Hans Abrahamsen 

 
  7 december
Koninklijk Conservatorium
Den Haag

Masterclass Hans Abrahamsen
  20-29 november Tournee Mexico


 
16 november
Besloten
Amsterdam

Masterclass Julius Drake
 
8 november
11.30 u
 
 
 
Theater Orpheus
Apeldoorn
Verrassingsconcert i.s.m. NJO
Pianotrio
Olfje van der Klein, viool
Rogier Tamminga, cello
Rik Kuppen, piano
2e pianotrio Beethoven
4e pianotrio Dvorak

 
8 november
14.30 u 

Emmakade
Den Haag

 
 
Nikki Treurniet, sopraan
Rik Kuppen, piano
Liederen Schumann, Britten, Copland

 
27 oktober
20.00 u
Besloten
Het Brinkhuis
Laren
Pianotrio
Olfje avn der Klein, viool
Rogier Tamminga, cello
Rik Kuppen, piano

 
22 oktober
12.30 u
Triumfatorkerk
Den H
Jonathan van IJzerlooij, cello
Rik Kuppen, piano
Debussy cellosonate

 
27 september
15.30 u
Koningskerk
Vierlingsbeek
Maarten Stevens, zang
Rik Kuppen, piano
Liederen Schumann 
Liederen Schubert

 
20 september
13.00 u en
15.00 u

Vredespaleis
Den Haag                        
Orkest Nieuw Geluid
Jacques Ibert, Divertissement


5 t/m 12 juli
Sankt Goar international music festival and academy
 
Masterclasses o.a. van 
Julius Drake en Helmut Deutsch

9 juni
16.00 u
Koninklijk conservatorium
Den Haag
Bachelor examen
Brahms pianosonate 2, Op. 2, Fis klein
Haydn, pianosonate No. 50, C groot


7 juni
11.00 - 12.00u
Lambertuskerk,
Raamsdonk
Pianotrio 
Olfje van der Klein, viool
Rogier Tamminga, cello
Rik Kuppen, piano
Mendelssohn pianotrio, No. 1, Op. 49
Beethoven pianotrio, Op. 1, No. 2


9 mei Koninklijk conservatorium 
Den Haag
Masterclass Dmitri Bashkirov
Brahms pianosonate 2, Op. 2 Fis klein


28 maart
20.15u
Anton Philipszaal
Den Haag
Residentie orkest
Studenten Koninklijk conservatorium
Dirigent: Reinbert de Leeuw
Louis Andriessen, De Tijd 


6 t/m 10 februari Music Hall of St. James Cavalier 
Valletta City
Malta

Valletta International Piano Competition


1 februari
17.00u
Pianola museum
Amsterdam

Haydn, Chopin, Brahms, Ives

4 januari
11.00 -
13.00u
Podiumzaal CHV Noordkade
Veghel
Alveare Kamerorkest
Carnaval des Animaux
Rik Kuppen, 2e piano


2014



23 november
15.00 - 18.00u
Nieuwe Kerk
Den Haag
Masterclass lied duo van Bo Skovhus en Stefan Vladar
Luise Kimm, sopraan
Rik Kuppen, piano


8 november
14.00u
Noorderkerk
Amsterdam
Recital 
Wendeline van Houten, sopraan
Rik Kuppen, piano
Befreit, Op. 39 No. 4, R. Strauss
Zueignung, Op. 10 No. 1, R. Strauss
Alma grande e nobil core K578, W.A. Mozart


7 november
13.00 - 17.00
Noorderkerk
Amsterdan
Masterclass lied duo van Johannette Zomer 
Wendeline van Houten, sopraan
Rik Kuppen, piano


5 en 6 november Den Haag Classic Express Princes Christina Concours (besloten)





31 oktober
1 en 2 november
Koninklijk Conservatorium 
Den Haag
Masterclasses met Wendeline van Houten, sopraan
Christa Ludwig, mezzo sopraan
Jard van Nes, mezzo sopraan
David Selig, pianist



4 t/m 14 september Theater aan de Parade
Den Bosch
Internationaal Vocalisten Concours
Lied Duo    
Rik Kuppen piano
Nikki Treurniet sopraan


9 t/m 16 augustus Limosine
Frankrijk
I.s.m. Meinard Kraak
Liedbegeleiding tijdens masterclassesAfsluitend met een concert
 




 
27 juli
t/m
7 augustus
 
 
 
Gempthalle-Lengerich Duitsland
Muzikpavillon 27 juli 19.30u
Bad Tatzmannsdorf Duitsland 31 juli 19.30u
Muth  Wen Oostenrijk 1 augustus 19.30u
Grote Kerk Veere 3 augustus 15.00u
Orpheus Apeldoorn 5 augustus 20.00u
 
Openluchttheater Ede 6 augustus 20.00u
 
Concertgebouw Amsterdam 7 augustus 20.00u

I.s.m.  JeugdOrkest Nederland (JON)
Zomertoernee
H. Berlioz Le Carnaval Romain
A. Dvorak Celloconcert Op. 104   B-mineur
D. Shostakovich Symphonie Nr. 5 op. 47  D-mineur
C.M. von Weber Fagotconcert J.127 Op. 75  
F-mineur

11 juli 
16.00u
Noordkade 
Veghel
Soloprogramma: Chopin Etudes




4 mei
15.00u
Kunstgroep De compagnie
Noordkade Veghel

Duoprogramm met Cellist Jonathan van Ijzerlooij
Soloprogramma: Chopin Etudes



6 april
11.00u
Koekbouw
Noordkade Veghel

I.s.m.  Alveareorkest 
Beethoven Pianoconcert No.1  C.gr.  Op.15



4 februari
20.00u
Wapenzaal Kasteel 
Heeswijk-Dinther

Duoprogramma met Cellist: Jonathan van IJzerlooij
Beethoven Cellosonate
Debussy Cellosonate
Soloprogramma
Chopin Etude Op. 10 No. 12
Schubert Pianosonate Deel 1



2 februari
11.30u
St. Oedenrode
Kruidenlaan 2
Duoprogramma met zang: Maarten Stevens en Antoinette Stevens                     
Liederen van o.a. Hugo Wolff, Schubert, Schumann



26 januari
15.00u
Epiphanias Kirche
Mannheim-Freudenheim 
(Duitsland)
Duoprogramma met zang: Louise Kimm
Schubert, Der Zwerg
Ravel, Histoires Naturelles
Mozart, Abendemphindung




14 januari
20.15u 

Het Koetshuis
Lisse
Duoprogramma met zang: Louise Kimm
Alban Berg, Delen uit cyclus Sieben frühe Lieder
Schubert, Der Zwerg



12 januari
15.00u
Theater "De Rinkelbom"
Heereveen
I.s.m. JeugdOrkest Nederland (JON)
Beethoven Pianoconcert No. 1 C gr.  Op. 15


 
11 januari
20.15u
De Philharmonie
Haarlem
I.s.m. JeugdOrkest Nederland (JON)
Beethoven Pianoconcert No. 1 C gr.  Op. 15



5 januari
20.00u
Muziekcentrum/Wilminktheater
Enschede
I.s.m. JeugdOrkest Nederland (JON)
Beethoven Pianoconcert No. 1 C gr.  Op. 15



4 januari
20.00u 
Oosterpoort
Groningen
I.s.m. JeugdOrkest Nederland (JON)
Beethoven Pianoconcert No. 1 C gr.  Op. 15


 2013    


21 november
20.00u
Amsterdam
Huiskamerconcert 

I.h.k. serie Huiskamerconcerten PCC


13 november
12.30u 
Den Haag
Nieuwe Kerk 't Spui

Duoprogramma met Cellist: Jonathan van IJzerlooij
Soloprogramma


6  oktober
12.30u 
Den Bosch 
Theater aan de Parade 
Concertreeks "Koffie bij de piano"
Schubert sonate A kl
Chopin Etude



6 oktober
15.00u
Veghel
Lambertuskerk
Schubert sonate A kl
Chopin Etude


4 mei
18.30u
Veghel
Blauwe Kei 

 



14 april
15.00u
Veghel
Kunstgroep "De Compagnie"
Duoprogramma met Cellist: Jonathan van IJzerlooij
Soloprogramma


24 februari
14.30u 
Vught
Landgoed "Huize Bergen"
 


 
18 januari
12.30u
Utrecht 
Vredenburg 
Duoprogramma met zang: Louise Kimm
Ravel Histoires Naturelles



 
15 januari
20.30u 
Lisse
Koetshuis 
Duoprogramma met zang: Louise Kimm
Ravel  Histoires Naturelles


12 januari
11.00u 
Den Haag
Anton Philipszaal 
Duoprogramma met zang: Louise Kimm
Ravel  Histoires Naturelles



10 januari
11.45u 
Leiden
Kapelzaal
Duoprogramma met zang: Louise Kimm
Ravel Histoires Naturelles


2012



16 december
20.00u 
Breda
Chassé Theater
 
 

18 november
15.00u 
Schiedam
Kerkgebouw Westvest 



11 november
20.00u
Veghel
Protestantse kerk
 
Justitia Concerten 
  21 september
16.00u
Amsterdam
Westerkerk

Benefietconcert 

 

10 t/m 18 augustus Kerkrade  Orlandofestival 



6 augustus
20.00u
De lier
Domkerk 
I.h.k.v. Kunstfestival